Ученици и учители от нашето училище се включиха в тържественото шествие по случай 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура. С много настроение и чувство на гордост преминахме по улиците на града, отдавайки почит към делото на просветителите и силата на знанието. Празникът отново ни обедини около българския дух, традиции и любовта към словото.

