С много усмивки, настроение и вълнение приключи учебната година за децата от ПГ и учениците от I до III клас. На кратко тържество ученици и учители отбелязаха успешния край на още една изпълнена с труд, знания и постижения учебна година.

По време на празника бяха отличени учениците с много добри и отлични резултати, както и децата, които през годината са се проявили с активност, отговорност и участие в училищния живот. Наградите бяха заслужено признание за техните усилия, постоянство и стремеж към успех.

Ръководството на училището поздрави всички ученици за постигнатите резултати и им пожела весела, безгрижна и изпълнена с много положителни емоции лятна ваканция.

Пожелаваме на всички здраве, много усмивки и незабравими летни приключения! До нови срещи през следващата учебна година!